2 ZŁOTE I 2 SREBRNE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW !!!!

dig

W dniach 8-11 października startowaliśmy w Mistrzostwach Polski Młodzików. Zawody odbywały się w Hotelu Senator w Starachowicach. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale.

Dwa złote medale zdobyła zdobyła Marianna Pantak. Pierwszy w turnieju par mikstowych grając w parze z zawodnikiem  z Bielska Białej Jakubem Marekwicą

W ostatnim dniu zawodów Marianna zdobyła drugi złoty medal, tym razem w turnieju par dziewcząt. W tym turnieju grała ze swoją kuzynką Mają Trojańską z Warszawy.

Dużą niespodziankę sprawił  nam nasz najmłodszy zawodnik  Oliwer Rubach, który wywalczył dwa srebrne medale w kategorii U10 . Pierwsze srebro wywalczył w turnieju par open gdzie grał ze Stasiem Wadowskim ze Skawiny

dig

Drugi srebrny medal wywalczył w tej samej kategorii w turnieju par chłopców. Tym razem zagrał z Jakubem Michalskim również ze Skawiny

dav

Niewiele do medalu zabrakło drużynie Marianny. W turnieju drużynowym grała w parze  z Mają Trojańską a ich drugą parą byli zawodnicy z Bielska Białej Maja Pacholec i Mikołaj Kubiczek.

Po fazie zasadniczej  drużyna zajęła 4 miejsce i awansowała do półfinału. Tam drużyna minimalnie 40 – 51 przegrała z faworyzowaną reprezentacją Dolnego Śląska z reprezentantami Polski w składzie.  Mecz o 3 miejsce składał sie z dwóch części. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 29-8. Drugą połowę nasza drużyna wygrała 38 -27 ale cały mecz przegraliśmy.

Blisko medalu był również Kryspin Donder, który w parze Tomkiem Trojakiem ze Skawiny w turnieju par chłopców U12 wywalczyli 5 miejsce

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!