Młodzieżowy Festiwal brydżowy w Szczyrku

Nasz klub wywalczył 3 miejsce, a para Rafał Parkitny – Paweł Kaleta wywalczyła 2 miejsce w turnieju drużynowym w kategorii AZS

W dniach 7-10 listopada nasz klub uczestniczył w Festiwalu Młodzieży z okazji Dnia Niepodległości w Szczyrku. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Polski AZS. W turnieju startowała cała śmietanka polskiej dorosłej młodzieży z medalistami Mistrzostw Świata i Europy włącznie. Mieliśmy niewielkie szanse na sukcesu, ale nasza młodzież spisała się wyśmienicie, zdobywając dla klubu 3 miejsce.
Bardzo dobrze spisała się nasza para II-go ligowców Rafał Parkitny i Paweł Kaleta, którzy w klasyfikacji końcowej AZS uplasowali się na miejscach 3 i 4 a turnieju drużynowym wywalczyli 2 miejsce. Szczegółowe wyniki na stronie http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2014/szczyrk/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!