Nasze sukcesy na Mistrzostwach Polski Młodzików

dig

W dniach  26 – 29 września uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbywały się w hotelu Senator w Starachowicach.

Dwa srebrne medale w kategorii do 10 lat wywalczył Kryspin Donder. Drugie miejsca wywalczył w turnieju par open i turnieju chłopców. Ponadto w turnieju chłopców do lat 12 Kryspin wywalczył 5 miejsce.

Kryspin odbiera medal w turnieju open

Kryspin odbiera medal w turnieju chłopców

W turnieju drużynowym do lat 12 brązowy medal wywalczył Marek Księżopolski. Grał gościnnie w drużynie z Miłkowic.

Marek na podium za 3 miejsce

W najbardziej prestiżowej konkurencji czyli turnieju drużyn do lat 15 świetny wynik uzyskała nasza 12-letnia Marianna Pantak. Jej drużyna w dosyć pechowy sposób znalazła się tuż poza strefą medalową. Przed ostatnią rundą eliminacyjną była na 3 miejscu. W ostatniej rundzie musiała grać z wice mistrzami świata (późniejszymi złotymi medalistami) i niestety zgodnie z oczekiwaniami przegrała i spadła na 5 miejsce niewiele tracąc do 4 dającego prawo gry o medale. Marianna równie dobrze spisała się  w turnieju par mikstowych  gdzie wywalczyła 6 miejsce .