JESTEŚMY MISTRZAMI CZECH!!!

Tomek Pawełczyk i Michał Kaleta Mistrzami Czech. Złoto wywalczyli w Hluku.

W eliminacjach nasza drużyna zajęła drugie miejsce ustępując tylko najlepszej drużynie z Czech. W drugiej rundzie wygraliśmy wszystkie swoje mecze ale nie daliśmy rady wyprzedzić czeskiej drużyny. Przez to w półfinale musieliśmy się zmierzyć z drugą polską drużyną reprezentującą Warszawę. Nie daliśmy im jednak żadnych szans wygrywając 76 – 42. W finale czekała na nas ponownie najlepsza czeska drużyna. Do przerwy minimalnie przegrywaliśmy 19 – 12. W drugiej połowie jednak wyraźnie dominowaliśmy i wygraliśmy ją 32 – 4, czyli ostateczny wynik finału to 44 – 23 dla Polski U20 z naszymi zawodnikami. W klasyfikacji zawodników nasza para była najlepszą parą finału w klasyfikacji Butlera.  Wynikihluk2016        SERDECZNE GRATULACJE

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!