MEDALE MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW

Zdobyliśmy 4 z 6 medali Mistrzostw Śląska Juniorów.

15 października nasi zawodnicy startowali w Mistrzostwach Śląska Juniorów, które odbyły się w hali MOSiRu w Zabrzu. Gospodarzem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Śląsk Zabrze i niezmordowani państwo Bujdo. Jak zwykle na wszystkich czekał poczęstunek w postaci kiełbaski na ciepło i ciekawe nagrody.

W klasyfikacji głównej – juniorów 1 miejsce i złoty medal wywalczyli nasi zawodnicy Piotrek Konarski i Arek Kowal. Drugie miejsce wywalczyła nasza zawodniczka Karolina Grzegorzewicz grająca w parze z zawodnikiem TB Szombierki Bytom Kamilem Hudą.2miejsce

Trzecie miejsce oddaliśmy sympatycznemu mikstowi z Bielska – Białej, a 4 miejsce, które dało jednocześnie 1 miejsce w klasyfikacji młodzików wywalczyła kolejna nasza para: Dominik Caus i Martin Kaleta.mlodzicy1msc

Trzecie miejsce w klasyfikacji młodzików wywalczył Michał Tomalka.

Medale wręczali znakomici zawodnicy państwo Taczewscy.